Oyun - Asphalt 7: Heat v1.0.4(Full APK + DATA)

25 Mart 2013 Pazartesi

Dünyanın en popüler otomobil üreticilerinin elinden çıkan 60 farklı harikulade modellemelerinin yer aldığı Asphalt 7: Heat, Hawaii, Paris, London, Miami ve Rio caddelerinde geçen yarışlardan oluşuyor. Beş kişiye kadar yerel bağlantı üzerinde çoklu oyuncu desteği sunabilen oyunda tüm bu şehirleri, kendileriyle simgeleşmiş görüntüleriyle birlikte ve oldukça gerçekçi bir biçimde görüntülemek mümkün.
6 farklı oyun türünde kullanıcıları 150 farklı yarışa dahil edebilen yeni Asphalt, Yeni iPad ile gelen retina ekran teknolojisini destekleyerek mükemmel görüntüler ortaya koyuyor. Kısacası Asphalt 7: Heat aldığı küçük ücretin hakkını fazlasıyla verebilen oldukça başarılı bir araba yarışı olarak mağazadaki yerini alıyor.
Ekran Görüntüleri


Trailer Videosu

Kurulum:
  • Her iki dosyayıda indirin.
  • Data (com.gameloft.android.ANMP.GloftA7HM) dosyasını .zip'ten çıkarıp telefonunuzun sdcard/Android/obb bölümünün içerisine atınız.
  • PATCH DOSYASI OLAN ADD OBB ADLI KLASÖRÜ;
  • sdcard/Android/Obb/com.gameloft.android.ANMP.GloftA7HM içerisine atınız.
  • Ardından .apk dosyasını kurunuz.
  • Oyunu ilk açışta internete bağlı olmalısınız.   


ASPHALT 7: HEAT (DATA)
(Tüm partları aynı klasöre indirip ilk parta sağ tıklayıp buraya çıkart diyerek .rar dan çıkarma işlemini tamamlayın ve dosyayı telefonunuzun hafıza kartında Android/obb klasörü içerisine atınız.)

(Data dosyası yüklenince obb üzerine eklenecek dosya)

Reklamı Kapat


Reklamı Kapat